Astě je 6 měsíců, Daisy oslavila 8. května 7 let a Dorinka má 7,5.

Zničený dveře.. Teda Astaaaa
Zničený dveře.. Teda Astaaaa
Moje psí holky jsou mediální hvězdy!
Moje psí holky jsou mediální hvězdy!
Daisy mi padla do oka!
Daisy mi padla do oka!
Tu ženskou neznám, za to Astu na jejím těla ano :-D
Tu ženskou neznám, za to Astu na jejím těla ano :-D
Asta má tvrdou a vlastní! měnu
Asta má tvrdou a vlastní! měnu
Asta bradavičatá po druhé
Asta bradavičatá po druhé
Asta bradavice echt rostlá
Asta bradavice echt rostlá
Fuchsie na balkóně
Fuchsie na balkóně
Dorinka s novým obvazem nožky
Dorinka s novým obvazem nožky

Už od rána svítilo sluníčko a venku bylo příjemně. Kamarádi vymysleli krásnou trasu, něco do 20 km. A tak jsme všichni 4 vyrazily!

Trochu jsem se bála, jestli to pro Daisy nebude moc, ale myslím, že vůbec. Užila si výlet naplno stejně jako všichni ostatní... Měli byste slyšet, jak teď Asta pochrupává :-D

Asta
Asta
Asta s klacíčkem
Asta s klacíčkem
Daisy s vodítkem její barvy
Daisy s vodítkem její barvy
Jsme na začátku
Jsme na začátku
Dorinka
Dorinka
Trénujeme všude... Drrrrrž
Trénujeme všude... Drrrrrž
holky2.jpg
Já
jdeme.jpg
12. Klubová výstava a jarní svod v neděli 18. května 2008 v zámeckém parku v Panenských Břežanech

Rozhodčí pro setry: Alena Pokorná

Uzávěrky přihlášek: 25. dubna 2008

Dneska jsem opět vsadila na Katku. A prostě, její hodiny jsou bezva. Odcházíme nadšené, vydováděné a hlavně o chlup více poslušné :-D. Dnešní hodina byla opět bezva. Vytáhli jsme tunel, slalom a 2 skokovky a před zahájením hodiny jsme s Redy blby. Dneska Asta jak profík zvládla tunel, úplně jsem valila oči, vždycky do něj vlezla, nikdy se nezastavila uvnitř a ihned mě zase vyhledávala a běžele se mnou dál na další překážky. GENIÁLNÍ DEN. I proto, že jsme zvládly kladinu. Jak se jí ze začátku bála, tak teď už je v pohodě a dokonce si uprostřed i lehne či sedne. Akorát já jsem to dneska zkazila a mrzí mě to. Příliš jsem tlačila na slalomu až z něj vůbec nebyla nadšená. Musím se příště krotit a opět ze slalomu udělat lehkou dávací překážku plnou cesty z piškotů :-D.

V hodině jsme zkoušeli nový povel... PLAZ... no, za pamlskem se Asta plazila i na poprvé krásně a ani jsem jí nemusela moc tlačit k zemi. A odložení na 1 s hvězdičkou i když se snažila Katka Astu odlákat, Asta se ani nehla. Pamlsek si taky nevzala, a to i když ho po ní Katka házela. Moc šikovná dneska byla, moc!

Všechny fotky zde: http://benedka.rajce.idnes.cz/2008-05-cvicak/

2008-05-cvicak 057.jpg
2008-05-cvicak 058.jpg
2008-05-cvicak 063.jpg
2008-05-cvicak 068.jpg
Redy s Hankou
Redy s Hankou
2008-05-cvicak 072.jpg

30. května 2008

Už zase se musím učit. 4.6. mám další zkoušku a do toho chodím do práce. Takže likvidita, jak jí měřit, druhy a k čemu to je dobrý, ukazatele, proč a nač, finanční analýza, za kolik a co z toho cpu do hlavu jen po večerech.

Nevím jak u vás, ale v Praze je dusno k padnutí. Vzala jsem ráno holky v 7 ven, aby ještě nebylo takový vedro a holky se mi odvděčily. Jedna průjem (Asta) a druhá vyvrhla zbytek z žaludku, přímo na koberec. Nevím, že by ta voda v nádrži byla tak zkažená? Nebo se pustili do těch pohozených ryb, co tak strašně páchly? Nevím, každopádně mají na chvíli s Prokopským údolím a jeho tajnostmi útrum.

25. května 2008

Daisy se stále drží, je radost jí pozorovat při venčení, jak běhá a vůbec se nezdá nemocná. Dorinka má sundaný obvaz, rána se krásně zahojila a už zase chodí bez vodítka. Musím tedy říct, že po těch několika týdnech, kdy chodila jen na vodítku, řádila jak střeštěný štěně. :-) A Asta, PUBERTA točí jejím světem. Tu vyrazí jak střela, tu zalehne, tamhle se vynoří z keřů, tudle skočí do vody... je prdlá :-) Naštěstí poslouchá a přivolání není problém.

Doma zničila dveře. Vyrvala lemování skleněné výplně, a protože je to dřevo (dřevotříska) tak část i sežrala. Koza jedna praštěná. viz fotečky Květen níže.

Včera jsem byla po dlouhé době v kině s kamarádama a bez psích holek :-). Indiana Jones a království křišťálové lekby bylo na pořadu večera. Mě osobně se film a celé provedení velmi líbilo, i když... mimozemšťané? :-o  

Nedělní výlet: http://gordon-asta.webgarden.cz/kveten-2008/kveten-2008-stara-boleslav.html

Brezany_propozice_2008.pdf  73.31kB
Rozhodčí pro GS - Alena Pokorná
Štěkati stříbro, kňučeti zlato, 2013.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one