Červen 2009

14. června 2009 neděle

Tak v sobotu jsme byli u Zlonic podívat se na to malé bernské medvíďátko... fotky: http://benedka.rajce.idnes.cz/2009-06-13-pidalka/. Hanicče přejeme, aby jí malá dělala jen samou radost, aby byla zdravá a veselost ji neopouštěla dlouhá léta. Holčiny s náma nebyly. Malá ještě není podruhý očkovaná a je ještě vážně malinkatá. 

Večer jsme grilovali. Absolutně největší pochvalu dostává lilek. Jen kdyby druhou várku někdo nepřesolil... že Bruder? :-) Malý byteček pojal 3 páry a 2 psy, 3 japalurky a rybky ani nepočítám. No někdy dáme opáčko. Holky překvapily, Asta téměř neloudila a nepletla se pod nohy jak jsem se trochu bála. Přeci jen, tento večer se využil téměř každý metr našeho bytečku :-).

12. června 2009 pátek

Tak a panička to má za sebou.... od 10.6.2009 jsem titulovaná.... Ing., tedy vítejte na stránkách inženýrky Gabriely Benedové. No to zní strašně, ne? :-D :-D A samozřejmě jsem si vytáhla otázku z Mikra. Otázky jsem si vytáhla úplně hodobóžový - Mikro-Makro - Oligopol a Duopol, Teorie her a vězňovo dilema, Management a marketing - Typologie zákazníků, Manažerská ekonomika - Marketingové řízení podniku, podstata marketingu, no a Diplomku mi vedoucí i oponentka ohodnotili za 1 a tu jsem také obhájila. Celkový výsledek: 1, 1, 2, 2 a velká, velká spokojenost a úleva!!!

Asta přestala hárat. Ruku do ohně za to nedám, ale podle mě se trochu uklidnila. :-)

O víkendu jede Luky závody - veslařská osma na Vltavě. Předtím se půjdeme podívat na nový přírůstek sestřenice Hanky (od Lukyho) - Bernský salašnický pes - fenka - už teď má jako štěndo 7 kilo. :-O No a večer u nás grilovačka pro bráchu s Týnkou a Martina s Lunou. Musíme vyzkoušet nový elektrický gril :-). Ježíš to se holky uslintaj. No a neděle, další kolo závodů, půjdem fandit i s holčinama a večer návštěva tetičky a mamky. Oslava narozek a svátku. Teta holky miluje! No zdá se, že bude o víkendu co dělat.

2. června 2009 úterý

8 dní ke zkouškám :-O Jsem fakt pohlcená Makrem. Fiskální, monetární politika, křivky v krátkém, dlouhoudém období, klasikové, keynesiánci..... HUMUS!

Dneska ráno kupříkladu vstával Luky tak jako vždy v půl 5 ráno. Večer jsem mu říkala, že se s ním nasnídám ať se mě "pokusí" vzbudit. Probudila jsem se až v půl 6 a koukám na něj a on se strašně rozesmál. Prý se mě pokoušel vzbudil, ale že jsem mu odpověděla: "Kdepak, ten graf se dá nakreslit i jinak" a otočila jsem se na druhou stranu. No... tak já mluvím ze spaní o grafech :-D. Stejně mu nevěřím, určitě jsem řekla něco mnohem víc duchaplného jen si to nestačil zapamatovat :-D!!! Určitě jsem přišla na nějakou novou teorii a on si to nezapsal!! :-)

Asta stále hárá. Moc se mi osvědčily kalhotky. Doma není co vytírat a holka šikovná je ani necupuje! Zkusila si dvakrát rozcupovat vložku, ale když jsem ji chytla při činu tak toho nechala.  

04.01.2013 19:24:28
gabriela.benedova
Štěkati stříbro, kňučeti zlato, 2013.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one