Daisy - obrázek

Daisy - obrázek

Daisy byla pravá irčanka. Velmi milá, přítulná a na setra i poslušná. Milovala běhání venku, milovala lidi a milovala jídlo. Zemřela na rakovinu kostí dne 23.1.2009.

Daisy se narodila 8. května 2001 bez PP a setra jsem si vlastně vybrala jen kvůli tomu, že se vzhledově líbil mému manželovi. Chyba přátelé, chyba. Setr je vynikající pes pro test vaší osobnosti. Zkouška nervů jinými slovy! Znáte ten pocit, kdy psovi řeknete 3krát "tohle nesmíš" a pes to víc neudělá? Tak na tohle s irským setrem zapomeňte... do postele se snaží dostat ještě dnes, kdyby měla přístup ke koši, tak ho jednoduše vybrakuje, samozřejmě jen ve vaší nepřítomnosti, kdybyste na stole nechali kus žvance, řekne, že ho sežral orangutan. Prostě tenhle pes si nemuže pomoct. Čím je samozřejmě starší, tím lepší. Poslouchat skoro na slovo začala až kolem 3 roku.

Zvláštností je, že je schopná po celou dobu vycházky držet v tlamě předmět, který nepustí (však je to taky lovecké plemeno). Říkám mu atomíček. Je to gumová hračka ve tvaru molekuly s rolničkou uprostřed. Její nejoblíbenější hračka.

Daisy týden před Vánoci v roce 2007 našli zhoubný nádor kostí.  

4. ledna 2007

Daisy se stále vůbec nechová, jako by jí něco bolelo. Je radost, dívat se na ní jak venku dovádí s holkama (Doris a Asta). Občas jí lituji, protože Asta sílí a zoubky má stále štěněcí a dokáže být velmi nemilosrdná. Když slyším, jak Daisy tiše sténá a Asta jí drží za kůži na krku nebo v horším případě za tlamu, nemůžu to nechat být. Okřiknu jí. Daisy si radši nechá ublížit, než aby se ozvala...

23. ledna 2009

Daisy usla nadobro.

04.01.2008 11:11:25
gabriela.benedova
Štěkati stříbro, kňučeti zlato, 2013.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one