Březen 2009

20. března 2010 sobota

Kulturní pátek - 3D Alenka v říši divů. Kvalitní, POHÁDKA. Slyšela jsem, že prý je to lepší než Avatar... tak tohle já ani moji spolukiníci nepodporujeme. Pohádka hezká, ale Avatar, je AVATAR! :-) Hned bych šla znovu... :-o

Sportovní sobota - 3 hodiny bowlingu na Andělu. Noční výlet Prahou po Žižkově. Krásný večer, krásný. Dokonce hrála i mamka. Sice úplně nechápe pravidla, ale existují strojo co to počítají, takže to vlastně ani nemusí umět. Mamka má zvláštní styl - několikrát se koule zastavila na dráze a ne a ne zapadnout do zádu :-D.

Asta stále hárá a stále se drbe na bradě. Přes hypoalergenní granule i Zyrtec. Chjo to je záhada!

17. března 2010 středa

Cítíte to ve vzduchu? Je tepleji!! Za pár dní přijde první jarní den. Holky jsou zatím každý den po procházce úplně durch. Mokrý od hlavy až k patě :-o. Páneček si vyrazil na pivínko, holky, uděláme si taky hezký večer! Vy vepřový ušiska, já si vlezu do pelíšku a pustím bednu a budu se cpát dobrotama! :-D

Asta se stále drbe. Dneska dáme první Zyrtec.

14. března 2010 neděle

Asta stále hárá a teda je neskutečně přítulná, zlý jazykové by řekly, že je extrémně otravná. Ani po několika dnech na hypoalergenních granulích se nepřestala drbat na tlamě. Takže začneme se Zyrtecem. Má brát 2 denně a uvidíme, zda se to zlepší.

Byli jsme ve Zlonicích u babičky. Příště už pojedeme s holkama. Tentokrát, při hárání, jsme to nechtěli pokoušet. Babička má pejsky ráda, takže ji vlastně splníme přání :-).

9. března 2010 úterý

Krásné sluníčko, šílená zima! Šílená! Odložila jsem čepičku a zamrzly mi ušiska. Co říkáte? :-o Špatně vás slyším.. a vidím! :-)

Založila jsem si nový účet u mBank. Bez poplatků (uvidíme jak dlouho bez poplatků:-)). Účtů může být více, přemýšlím, že bych založila i pro holky regulérní účet. Každý měsíc bych jim tam posílala peníze a když by se něco stalo, měly by rezervu :-) a hlavně! Měly by vlastní platební kartu! Dobrá, dělám si srandu, holky svůj účet mít nebudou, protože už máme spoření u Axy. 3% zhodnocení? No nekup to! Ještě zjistím, jak je to s tím refinancováním hypotéky a budu mít zase nějaký ten rok klid od finančních produktů.... brrrr.

Máme doma hypoalergenní granule pro Astu. Tedy jen 3 kila a dietka začíná dneska. Žádné piškoty, náhubek venku a doma jen granulky a jestli se přestane  na tlamě drbat... začínám si kupovat suchý rohlíky, a zyšuji částku na psí žrádlo, protože těhle granulek se nedoplatím :-o.

7. března 2010 neděle

Krásný slunečný den. Výlet na oběd k rodičům a výlet na Lhotku k babičce. Bohužel bez holek. :-( Holky odpočívaly doma po včerejší vydatné procházce. Ráno s nima byl Lukáš na delší prochajdě... už v 7 ráno :-o... to já ještě měla půlnoc :-D. Holkám to nevadí, ty jsou ready kdykoliv, kdekoliv a s kýmkoliv :-). Bylo prý krásně! Sluníčko, sníh a takhle brzy ani živáčka...

Fotky: http://gordon-asta.webgarden.cz/brezen-2010/7-brezna-2010-nedele.html

6. března 2010 sobota

No tak jsem to zakřikla... je tu zase sníh a sněží a sněží a sněží...

Nevadí, teple se oblečeme a skákneme pro hypoalergenní granule pro Astu. Musíme nějak zabojovat s tím neustálým škrábáním tlamy. 3 kila granulek za 800 Kč? No snad nebude alergická na granule... to by mě asi finančně zrujnovala!, kdybych musela kupovat jen hypoalergenní. Aspoň, že přestala pít jak duha a hned pak zase čůrat. Nevím proč, ale možná vážně pomohl hořký čaj. Holčička, když se pustí do studený vody neví kdy přestat, ale hořký čaj? To je asi jiný kafe :-D

Včera jsme zase uklízeli manýry naší holčičky. Stáhla si Dorinky deku do pelechu a rozcupovala ji. No a Doris na to ani slovo. Klidně jí to nechala udělat. Stejně! Ty dvě jsou domluvené!!

Máme ostříhané drápky, vyčištěné a vystříhané ušiska.

Byli jsme na procházce v Prokopáku. Potkali jsme jen jednoho "milence"... zlatýho retrívra, kterého jsme páníčkovi předali na vodítku... milovníka jednoho :-o.

Fotečky: http://gordon-asta.webgarden.cz/brezen-2010/6-brezna-2010-sobota-prokopak-2.html

4. března 2010 čtvrtek

Je to k nevíře, zmizel nám sníh. Nepamatuju si, že bych ho někdy zažila odolávat takhle dlouho jako tenhle rok. Holkám se to samozřejmě moc a moc líbilo. Sníh milujou. Vrací je do štěněcích let a ony řádí, řádí, řádí a přitom se ani neumažou :-D. Dneska jsme byly na očkování. Dorinka prý už by neměla moc přibírat, no co v květnu jí bude 9 let a váží 21 kilo. Jako mladá měla 22,5 takže to bude chlupama. Jak jí vypadne podsada, zase mi nějaký "chytrák" řekne, že je mooooc hubená :-D... no dobře. Uberu jí pár granulek, no!

Asta asi začne hárat. Teprve podruhé. A to je jí přes 2 roky. No což, gordoni mají prostě zastydlou pubertu a háraj jen jedenkrát ročně, či co. Asta stále řeší drbání brady. Tedy ona to neřeší, od řešení ona má přece lidi... a od placení samozřejmě taky :-D. Budeme vylučovat alergii, budeme papat hypoalergenní granule. Podle ceny jsou ty granule asi ze zlata :-o... 3 kila vyjde na víc než 800 Kč. No tak, snad to nebude alergie....

04.01.2013 16:46:20
gabriela.benedova
Štěkati stříbro, kňučeti zlato, 2013.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one